Соціальна робота

З метою забезпечення соціального захисту громадян – мешканців сільської ради, виконкомом сільської ради проведена наступна робота.

За громадянами похилого віку, які потребують сторонньої допомоги доглядають соціальні працівники. В селищі Котлине на обслуговуванні знаходяться 4 чоловіка, в селищі Перше Травня -  6 чоловік.

Виконком сільської ради  проводить постійну роботу з забезпечення  здійснення  передбачених законодавством заходів з поліпшення матеріально - побутових умов населення.

В установах сільської ради три  робочих місця постійно зайняті працівниками-інвалідами.

В поточному році за направленням міського центру зайнятості  на  оплачуваних громадських роботах працювали робітниками з благоустрою 21 громадянин (з них 14 мешканців сільської ради), що надало їм можливість покращити свої матеріальні умови.

В приміщенні сільської ради розташований постійно діючий стенд міського центру зайнятості, завдяки якому населення інформується про послуги служби зайнятості.

В приміщенні сільської ради розташований постійно діючий стенд Покровського відділення пенсійного фонду, завдяки якому населення інформується про послуги пенсійного фонду.

Представники управління соціального захисту надають консультації, оформлюють документи у постійно діючому мобільному офісі.

Громадяни пільгової категорії щорічно одержують компенсацію на придбання пільгового твердого палива.

Рішенням сесії сільської рад від 26.09.2017р. № VІ/21-4 затверджено «Положення про порядок  надання матеріальної грошової допомоги  мешканцям Першотравневої сільської ради». Так у поточному році проведено 7 засідань постійної депутатської комісії Першотравневої сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного, медичного обслуговування та культури, 10 мешканців сільської ради отримано грошу допомогу у зв’язку з лікуванням та на вирішення побутових проблем.

Мешканцям сільської ради надається допомога в оформленні документів для отримання  субсидії та консультації щодо оформлення документів для отримання соціальних виплат. В жовтні до сільської ради приїздив мобільний офіс районного управління соціального захисту населення, що дало можливість мешканцям сільської ради оформити субсидії за місцем проживання.

В Першотравневому та Котлинському фельдшерсько-акушерських пунктах проводять прийом  мешканців фахівці та педіатри  з Покровської поліклініки. Сільською радою в поточному році ФАПи обладнані новими меблями.

На території сільської ради проживають переміщені особи з зони проведення АТО – 32 особи (з них 8 дітей). Всім була надана допомога в оформленні документів. Вони отримують гуманітарну допомогу, а також від Благодійного фонду «Надія» паливо для пічного опалення.

Велика увага приділяється організації дозвілля населення. Так в 2018році до Дня Перемоги 9 Травня організована «польова кухня»  в  сщ. Перше Травня, учасникам війни 48 чоловік вручені набори солодощів  від приватних підприємців.

Виконком  сільської ради постійно приділяє увагу людям похилого віку. До Дня людини похилого віку 01 жовтня в приміщенні сільської ради був організований святковий концерт та благодійний обід.

01 жовтня учасникам війни  та ветеранам  праці  (152 чоловіка)  вручені  набори солодощів, які надали приватні підприємці Грицай Н.О., Безрук Л.В., Кобець Т.В., Юпатова Л.А., Салія О.М.

22 ювіляра з круглими датами 75 років, 80 років, 85 років, 90 років отримали продуктові набори.

За рахунок благодійних коштів та коштів Ради ветеранів проведено підписку на 2018р. на регіональну газету «Маяк» 30 людям похилого віку.

Працівники сільської ради прийняли участь в акції «Милосердя», перерахувавши  кошти на поточний рахунок Покровської організації інвалідів обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, йде активна співпраця з організацією «Червоний хрест».

З метою  забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, організації їх морального, фізичного та розумового розвитку, поліпшення соціальної підтримки сімей з дітьми, виховання відповідального батьківства та запобігання соціальному сирітству,  виконком сільської ради прийняв  Програму реалізації на території сільської ради Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на  період до 2020 року», згідно якої проводиться робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб сім’ї та молоді Покровського району беруться під супровід родини, які опинилися у важких життєвих обставинах, надається інформаційно консультаційна робота.

З метою запобігання насильства в сім’ї,  попередження  дитячої бездоглядності та безпритульності відвідуються  за місцем проживання сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У Першотравневому дошкільному навчальному закладі «Оленка» для батьків проводяться семінари, що сприяють формуванню сімейних цінностей.

В зв'язку з відсутністю на території сільської ради клубу,  заходи для дітей та молоді щомісячно  проводяться в Першотравневій та Котлинській бібліотеках-філіях.

 

ПОКРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ  ІНФОРМУЄ:

 

Подарункові сертифікати до Великодніх свят від Першотравневої сільської ради.
До Великодня соціально-незахищені категорії громадян селища Перше Травня та селища Котлине отримали подарункові сертифікати на придбання продуктів харчування. Кожен, хто отримав подарунковий сертифікат мав змогу зібрати великодній кошик у найближчому магазині селища.

Логін: *

Пароль: *