Інформація до відома


Нагадуємо, що в районі офіційно дозволених місць для купання не має! Внаслідок чого категорично заборонений відпочинок на воді, а саме: купання, катання на човнах тощо.

 

Проект «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України»

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії оголосили новий проект «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально економічний розвиток Донецької та Луганської областей на підконтрольній Україні території, зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Проект передбачає надання грантів до 700 доларів США (у гривнях за поточним курсом ООН) у вигляді оплати навчання на професійних курсах з інформаційних технологій, а також надання IT-обладнання (ноутбука, настільного комп'ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) вартістю до 1 000 доларів США для навчання та подальшої роботи.

Курси мають відбуватися онлайн та тривати не більше шести місяців. Прикладами обраних напрямів можуть бути веб- чи графічний дизайн, цифровий маркетинг, програмування, копірайтинг - сучасні спеціальності, що дозволяють працювати дистанційно.

Після завершення курсів учасники мають реалізувати невеликий Волонтерський проект у своїй громаді, застосувавши отримані знання та навички.

У проекті на отримання гранту можуть брати участь внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці віком від 18 до 35 років, які проживають у Донецькій чи Луганській областях та бажають професійно розвиватися в IT сферах, здобути відповідну освіту і застосувати нові знання на користь своєї громади. Перевага надаватиметься мешканцям населених пунктів, розташованих у 20 кілометровій зоні від лінії розмежування.

Останній термін подання заявок . - 24 травня 2020 року.

Для отримання додаткової інформації щодо проекту та процедури подачі заявок можна звертатися електронною поштою: mosavoliuk@iom.int або за посиланням: http://iom.org.ua/ua/node/3162.

Забезпечення споживачів електроенергією залежить від вчасних розрахунків за комунальні послуги

Для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків громадянам необхідно вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги. Адже, незважаючи на пандемію вірусу COVID-19 та запровадження в Україні карантину, виробники та постачальники електроенергії продовжують працювати у штатному режимі та забезпечувати населення електроенергією.

Обов’язок оператора системи розподілу – забезпечити споживачів електропостачанням, а обов’язок споживачів – своєчасно оплатити ці послуги через постачальника електричної енергії. Це передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії» і Правилами роботи роздрібного ринку електроенергії. Тож Держенергонагляд закликає споживачів електричної енергії з відповідальністю поставитись до ситуації та виконувати свої зобов'язання – вчасно сплачувати за комунальні послуги задля збереження цілісності енергосистеми України, забезпечення надійного та безперервного постачання електроенергії споживачам.

Нагадаємо, Уряд прийняв рішення про тимчасову заборону нарахування пені за несвоєчасну оплату комунальних послуг та відключення електроенергії на період дії карантину. У зв'язку з цим, Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни.

Користуючись цією ситуацією, під час карантину рівень оплати послуг з електропостачання критично погіршився. Слід пам’ятати, що через накопичення боргів оператори системи розподілу й електропостачальні організації не матимуть можливості закуповувати необхідні обсяги електроенергії у виробників, а виробники електричної енергії не зможуть закупити паливо для роботи електростанцій. Також існує висока ймовірність невиконання інвестиційних та ремонтних програм на електричних станціях та мережах. Зі свого боку, це може спричинити знеструмлення населених пунктів, оскільки погіршення технічного стану електромереж, автоматичне відключення аварійних ділянок призводить до технічної неможливості розподілу електричної енергії до об’єктів споживачів.

Тому, щоб світло було у кожній оселі споживачі повинні підтримувати стабільність інфраструктури країни в умовах боротьби з поширенням коронавірусу та своєчасно оплачувати рахунки за електроенергію.

Водночас повідомляємо, що в сучасних умовах карантину та режиму надзвичайної ситуації оплатити платіжки за комунальні послуги можна дистанційно. Уся інформація щодо дистанційного обслуговування клієнтів, подання показників лічильників, сплати за комунальні послуги розміщена на офіційних вебсайтах операторів систем розподілу електричної енергії. 

 

Довідково:

 

Міністерством цифрової трансформації України спільно із сервісом онлайн-платежів та переказів Portmone.com розроблено освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».

В серіалі висвітлено теми оплати комунальних платежів на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, а також на сайтах банках та мобільних застосунках банків.

Даний серіал доступний за посиланням.

 

..

 

Акція "Пасхальний кошик" від територіального центру соціального обслуговування Покровського району  

 

 

 

Про виставково-ярмаркові заходи

 

 

 

 

Як не платити по-середньому: YASNO приймає показання електролічильників у мешканців Донеччини

 

 

Щодо участі у другій міжнародній виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі 

 

Новий проект МОМ ООН

 

 

Логін: *

Пароль: *