Благоустрій сільської ради

Благоустрій селища Котлине триває. На вікнах Котлинської бібліотеки встановили решітки.

Чисте довкілля – справа кожного!

Діяльність місцевих рад у сфері благоустрою населених пунктів спрямовується на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Так у селищі Перше Травня вже не один рік поспіль існує проблема звалища побутових відходів по вулиці Новій. Територія лісосмуги фактично потонула у смітті, яке систематично викидають не тільки мешканці прилеглих вулиць, а й жителі міста та сусідніх сіл.

Першотравнева сільська рада веде активну боротьбу за чистоту та охайність території селища, постійно прибираючи її від  накопичення побутових відходів  та підтримуючи в належному санітарно-технічному стані. Активно працює адміністративна комісія сільської ради, яка на своїх засіданнях, за наявності передбачених законом підстав, розглядає питання порушення правил благоустрою мешканцями сільської ради.

З 20 по 24 січня 2020 року для ліквідації смітників Першотравнева сільська рада задіяла робітників  та кілька одиниць спецтехніки. Впродовж тижня було проведено роботи із впорядкування сміттєзвалища та утилізації (вивезення) побутових відходів на офіційно працююче звалище ПП «Лейко», яке, буквально, знаходиться в кілометрі від місць накопичення побутових відходів на території Першотравневої сільської ради.

Виконком Першотравневої сільської ради звертається до мешканців селища з проханням НЕ СМІІТИТИ і разом підтримувати чистоту довкілля. У разі наявності накопичення побутових відходів, або якщо мешканці стали свідками несанкціонованого вивезення побутових відходів, сміття на території сільської ради просимо оперативно інформувати виконком сільської ради або особисто, або через депутата вулиці.

Прядок та благоустрій території селища залежить від кожного з нас!

Голова виконкому Першотравневої сільської ради

Чернікова В.В.

 

 

Благоустрій територій біля двохповерхівок по вулиці Свєтській.

За підтримкою органів місцевого самоврядування та зусиллями ОСББ "Першотравневий плюс" біля будинку №25 по вулиці Свєтській висаджено дерева та декоративні кущі. Також тут з'явилась нова тротуарна доріджка.  

Будівництво вуличного освітлення у селищі Котлине 

Нарешті очікування жителів селища Котлине здійснилися. Депутатським корпусом Першотравневої сільської ради було прийнято рішення виділити кошти на придбання власних опор вуличного освітлення. Вже у січні 2020 року світло повинне з'явитися!

З метою благоустрою та озеленення території населених пунктів селища Котлине, а також на прохання мешканців було висаджено ялівець.
Вийшла справжня алея!

 

 

 

 

 

 

 

 

У селищі Котлине добудували та оновили приміщення бібліотеки.

Завершено капітальний ремонт бібліотеки у селищі Котлине, який тривав протягом червня-жовтня 2018 року. За період проведення робіт було замінено дах, підлогу, систему опалення і освітлення, змонтовано стелю, встановлено металопластикові вікна та двері. 

Приміщення бібліотеки розширено, облаштовано пандусами для маломобільних груп населення і готове приймати відвідувачів не тільки за своїм функціональним призначенням, а й для проведення свят та різноманітних заходів.

Залучення осіб, що перебувають в пошуках роботи до громадських робіт у селищі Котлине, Перше Травня, селі Троянда, активно впроваджується на території сільської ради.

За сприянням Покровського центру зайнятості Першотравнева сільська рада упродовж 2018 року залучила до громадських робіт тимчасового характеру 31 особу, які зараз активно виконують роботи з благоустрою населених пунктів. 

Зусиллями робітників здійснюється прибирання зупинок громадського автотранспорту та дитячих майданчиків від порослі, чагарників, несанкціонованих сміттєзвалищ, впорядковуються клумби, узбіччя доріг, пам’ятки культурно-історичної спадщини та інші об’єкти. Відтак, зміни стають відчутними.

2018 рік виявився насиченим та результативним для благоустрою Першотравневої сільської ради.

Упродовж марта-квітня 2018 року на території  Першотравневої сільської ради було облаштовано ділянки дитячих майданчиків, дитячого садка, ФАПу, придворних ділянок шляхом висадження саджанців дерев сосни кримської, берези, катальпи (вул. Набережна, вул. Нова, пров. Пригородний), чагарники ялівців (вул. Гагаріна), саджанці троянд  (вул. Нова).

Упродовж літньо-осіннього періоду проводився обкіс карантинних рослин, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, облаштування майданчиків для збору ТБВ, скла та пластику. 

Проведення водопостачання у селищі Котлине. 

Капітальний ремонт відділення поштового звя'зку у селищі Перше Травня.

Упродовж червня-липня 2018 року проведено ремонтні роботи з оновлення будівлі поштового відділення ПАТ «Укрпошта», яке розташоване на території Першотравневої сільської ради.

Замінено дах, утеплено фасад, встановлено металопластикові вікна та двері, облаштовано тротуарною доріжкою прилеглу територію.

Відтак, за кошти бюджету сільської ради вдалося повністю оновити будівлю поштового відділення та надати йому сучасного вигляду.

Благоустрій зупиночних пунктів у селищі Котлине.

За рахунок коштів бюджету Першотравневої сільської ради проведено капітальний ремонт зупиночних пунктів у селищі Котлине. Кожну зупинку облаштовано павільйоном, лавочкою, урною для сміття, тротуарною доріжкою.

ПАРКОВА ЗОНА – на шляху до покращення умов проживання мешканців селища Перше Травня

      Коли проходиш вздовж вулиці Нова починаєш розуміти – мрії дійсно можуть здійснюватися. В селищі Перше Травня ( так склалося під час проектування) не було жодного місця для активного відпочинку, проведення дозвілля.

      Наразі ця ситуація змінюється на краще.

      Депутатським корпусом Першотравневої сільської ради прийняте рішення про проведення першого етапу з будівництва паркової зони, призначеної для організації активного та пасивного відпочинку різних груп населення.        Проектом передбачено  розділення території парку на зони: активного відпочинку з облаштуванням майданчиків для дітей дошкільного та шкільного віку; тихого відпочинку і прогулянок; пересувних і мобільних атракціонів; господарську зону; паркування для відвідувачів.    

       Для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов будуть проводитись роботи з озеленення території парку: посадка дерев, кущів, ліан, квітників, облаштування газонів з багаторічних трав. У вході у паркову зону передбачається установка лавок для відпочинку.

       Мешканці наочно змогли побачити, що будівництво відбувається активними темпами. Територія майбутньої паркової зони вже підготовлена під будівництво доріжок, сплановано рельєф, розпочалося висадження зелених насаджень.

      Реалізація проекту будівництва паркової зони селища сприятиме популяризації здорового способу життя серед населення, розвитку дитячого дозвілля та спорту, створенню умов для проведення культурно-масових заходів для мешканців та гостей селища.  

І все ж таки вони ремонтуються!
У період двомісячника з благоустрою робота виконкому Першотравневої сільської ради активно направлена на відновлення дорожнього господарства. 
За цей період було проведено поточний ремонт вулиці Восточна, Виноградна та Сєверна селища Котлине з підсипанням доріг шлаком. 
По селищу Перше Травня виконано поточний ремонт частини вулиці Наберєжна з влаштуванням частини асфальтового покриття та розпочато першу чергу капітального ремонту вулиці Набережна з влаштуванням асфальтового покриття.

Благоустрій території кладовища селища Котлине.

З метою впорядкування кладовищ до поминальних заходів Першотравневою сільською радою було проведено благоустрій кладовища селища Котлине. 
Проведено роботи з вирубки порослі та чагарнику, встановлено баки для сміття, за допомогою багатогабаритної техніки вивезене сміття.
Тепер місця вічного спочинку виглядатимуть належно.
Першотравнева сільська рада звертається до мешканців селища з проханням не смітити, підтримувати чистоту та використовувати баки для сміття за призначенням! Чистота довкілля залежить від кожного з нас!

Роздільне сміття – користь та чистота!

Впродовж останніх трьох років виконком Першотравневої сільської ради активно займається впровадженням роздільного збору сміття . З цією метою присадибні території житлових будинків було облаштовано баками для роздільного збирання сміття – під вироби з пластику та скла.

Шановні мешканці, у разі необхідності у встановленні сміттєвого баку, просимо звертатися до сільської ради! Усвідомлюючи важливість правильного поводження з відходами, кожен з нас може зробити свій внесок в покращення стану довкілля.  

В сучасності екологія займає чи не одне з найперших місць. Виконуючи заходи щодо збереження та відновлення навколишнього середовища сільська рада активно втілює ці принципи. Тільки за I квартал 2019 року зроблена досить велика робота: висаджено 30 одиниць туй звичайних, 60 одиниць глобози, 15 одиниць бузків та 10 одиниць сакур. Для впорядкування та благоустрою території водойму №5, вздовж тротуарної доріжки, засіяно газон площею 40 кв.м.
На клопотання мешканців вулиці Шахтна було завезено грунт для облаштування клумби біля осель та виділено 6 одиниць глобози для озеленення. 
На звернення мешканців вулиці Южна селища Котлине будуть васаджено майже 200 одиниць ялівця сизого колоновидного. 
Продовжуються роботи з облаштування майбутньої паркової зони, яка на жаль, ще не має назви. З цього приводу, Першотравнева сільська рада оголошує конкурс для населення з метою вибору назви для майбутнього об'єкту благоустрою. Переможця конкурсу буде запрошено на урочисте перерізання стрічки та нагороджено подарунком.

 

Логін: *

Пароль: *